Підтримка деокупованих територій: Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав допомогу для Херсонщини

Нещодавно Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав гуманітарну підтримку для потребуючих родин, які проживають на деокупованої Херсонщини. У таку допомогу увійшло 500 продуктових наборів.

Завдяки підтримці Caritasverband Trier e.V.  благодійникам вдалося відправили допомогу для Бериславської громади, що на Херсонщині й підтримати “Карітас Херсон”. Про це йдеться на фейсбук-сторінці організації.

«Допомога продуктовими наборами — це важливий спосіб підтримати тих, хто знаходиться у складних життєвих обставинах. Працівники Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ сформували та відправили 500 продуктових наборів», — йдеться у дописі.

Люди безмежно вдячні за допомогу. Одна з постраждалих, пані Олена, проживає та виховує сама трьох неповнолітніх дітей: «Щиро дякую за вашу безцінну допомогу продуктовими наборами. Ваша щедрість та увага дали мені не лише необхідні продукти, вони також подарували мені віру в доброту та підтримку людей навколо. Ця допомога виявилася надзвичайно важливою для мене та моєї сім’ї. Ще раз дякую вам за вашу турботу та великодушний внесок у наші життя».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ