Під час дитячого табору на Ясній Горі в Гошеві відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ

У період з 1 по 7 липня при Гошівському монастирі отців василіян проходив дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом». У ньому взяли участь 190 дітей, якими опікувалися понад 30 аніматорів та їх помічників. У часі табору організували благодійний ярмарок, на якому вдалося зібрати 34000 гривень на потреби українських Захисників та Захисниць.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці святині, літні розваги проходили з ініціативи ігумена монастиря о. Вікентія Слободяна, ЧСВВ. Його керівницею стала п. Зоряна Савчук, а духівником — о. Миколай Микосовський, ЧСВВ. Тема табору — «Святі та блаженні українського народу».

У таборі взяла участь малеча з різних міст та сіл України.  Дітей розділили на п’ять команд, які щодня долучалися до різноманітних активностей — банси, ігри, гуртки, а також щоденна молитва. Також дітворі демонстрували короткі повчальні сценки про українських святих та блаженних.

У часі табору дітки відвідали монастир Сестер Пресвятої Родини, провели «велику гру» та приймали в гостях працівників патрульної поліції з м. Івано-Франківськ, які ознайомили малечу з правилами безпеки та особливостями роботи поліції.

В останній день табору, після Божественної Літургії, дітки продемонстрували батькам чого вони навчилися протягом тижня. Відтак відбувся благодійний аукціон, який організувала п. Зоряна Савчук разом з аніматорами.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ