Пасхальне привітання Митрополита Володимира Війтишина

«Христос Воскрес! Воскресне Україна! А ми, їхні діти, вже живемо у Воскреслій Батьківщині нашій — Україні», — такими словами звернувся Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у своєму пасхальному привітанні до вірних нашої Церкви, зокрема Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Відтак Владика Володимир додав, що сьогодні нам направду є важко, бо живемо у часі війни, втрачаємо наших найкращих синів та дочок, патріотів нашої держави.

«Їхня пожертва у завтрашньому дні стане великою радістю, як Воскресіння Христове. Воскреслий Господь нам допоможе, поблагословить святим миром нашу Батьківщину — Україну, наш кожен дім, село і місто, кожну людину, від найменшого до найстаршого. І буде у нашому народі любов і мир, доброта та злагода від сходу до заходу», — мовив Архієпископ.

«Нехай, дорогі у Христі, благословляє нас Воскреслий Христос, а ми ідімо до Нього на зустріч із розпростертими руками, просячи Його благословення для нас, для нашого народу, для нашої Батьківщини — України. Божого, святого миру!».

Великих вам свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

† Володимир Війтишин,
Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ