![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_1543-scaled.jpeg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_1543-scaled.jpeg)
На парафію завітав віцеректор Івано-Франківської духовної семінарії о. Василь Михнюк разом зі своїми вихованцями. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці парафії.
«У храмі відбулася Свята Літургія у супроводі чудесного співу братів-семінаристів. Після чого усі присутні отримали благословення мощами святого, які привезли з семінарії», — зазначають на сторінці храму.
На завершення настоятель святині о. Василь Сенько подякував гостям та парафіянам за спільну молитву.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ