![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-68f208ca6bba34afee418cae8a5ab5f8-v.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-68f208ca6bba34afee418cae8a5ab5f8-v.jpg)
Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Ігор Пилипчук, парох храму святого Архистратига Михаїла.
Особливим наміренням вірних була молитва за українських Воїнів, а також за мир і перемогу для нашого народу.
У часі паломництва прочани мали нагоду взяти участь у Хресній дорозі, приступили до Таїнств Покаяння та Святого Причастя, а також молилися на Божественній Літургії й отримали благословення мощами блаженного Симеона Лукача.
«Щиро дякуємо всім паломникам за участь у прощі. Особливу подяку висловлюємо о. Юрію Сидіру за зустріч та молитовний супровід», — дякують священнослужителі.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ