Парафіяни села Голинь придбали десять дронів для військових

У часі різдвяних свят парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці, що у селі Голинь, однойменного протопресвітеріату, наколядували на десять дронів для своїх земляків, що захищають Україну на різних напрямках фронту.

«П’ять дронів вже передали Захисникам, три інші дрони в дорозі, ще два — на стадії замовлення», — повідомляють на фейсбук-сторінці святині.

Всього під час різдвяної коляди жителі найбільшого села Калуської громади зібрали 482 600 гривень, 200 злотих та 50 євро. Найбільша сума пожертви склала 32 300 гривень. Одну частину коштів спрямували на закупівлю бойових дронів, а іншу — на відновлення старовинної церкви.

«Дякуємо нашим парафіянам за їхню ініціативність та згуртованість. Нехай ці дрони допоможуть нашим Воїнам виборювати перемогу», — висловлюють вдячність священнослужителі парафії.

Варто зазначити, що у неділю, 21 січня, на території храму проходитиме розколяда, під час якої присутні зможуть насолодитися колядками у виконанні різних музичних колективів громади та доєднатися до благодійного ярмарку, кошти з якого спрямують на потреби Збройних сил України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ