Парафіяльна спільнота с. Сілець по-особливому молилася у Відпустовому центрі Симеона Лукача

У п’ятницю, 17 березня, парафіяни храму Різдва Христового, що у селі Сілець, разом із молодіжною спільнотою відправилася у паломництво до Відпустового центру Симеона Лукача, що у Старуні, щоб по-особливому молитися.

Група прочан разом зі своїм душпастирем о. Василем Смицнюком, який є парохом парафії, прибула до старунської землі, щоб просити у Господа бажаних ласк, особливо молячись за перемогу і мир в Україні.

Найперше молільники молилися на Хресній дорозі, в часі якої роздумували над великою любов‘ю Господа до кожного з нас та Його жертву, яку Він здійснив, викупивши все людство.

У цьому часі паломники мали нагоду приступити до Таїнства Покаяння, перепрошуючи Господа за гріхи.

Крім того, юні прочани мали нагоду почути розповідь про життя блаженного священномученика Симеона Лукача під час екскурсії музеєм відпустового центру.

Кульмінацією молінь стала Божественна Літургія у храмі свв. апостолів Петра і Павла, яку очолив о. Іван Жук у співслужінні душпастирів Івано-Франківської Архієпархії. На завершення для прочан прочитали молитви на оздоровлення та поблагословили мощами блаженного Симеона Лукача.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ