Парафіяльна спільнота Брошнів-Осади відвідала зустріч молоді у монастирі Згромадження Сестер Святого Йосифа де Сен-Марк

У неділю, 23 липня, молодіжна спільнота храму Вознесіння Господнього, що у Брошнів-Осаді, відвідала зустріч молоді Мукачівської дієцезії РКЦ, яка відбулася у монастирі Згромадження Сестер Святого Йосифа де Сен-Марк у Павшині.

Протягом заходу молодь парафії мала можливість познайомитись і поспілкуватись зі спільнотами із Львівщини, Закарпаття та Івано-Франківська.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Володимир Майка, сотрудник парафії Вознесіння Господнього.

Упродовж дня парафіяльна молодь мала нагоду взяти участь у Святій Літургії, приступити до Тайни Сповіді та Євхаристії і поділитись своїми роздумами щодо присутності Бога та Його проявах у житті кожного.

Конференцію, молитву та розважання для присутніх провадив єпископ Мукачівської дієцезії Микола Петро Лучок, ОР, який очолив Святу Літургію.

«Нові знайомства, обмін досвідом, весело проведений час, ігри, співи — саме в такому темпі провели цей день учасники спільноти», — розповідає о. Володимир.

На завершення дня відомий християнський гурт «Кана» провадив молитву прослави та свідоцтво.

«Неймовірні емоції супроводжували молодь протягом дня. Велика вдячність усім, хто був причетний до організації такого масштабного дійства», — зазначає душпастир.

«Також хочемо подякувати нашим друзям — молодіжній спільноті «Лицарі Світла» храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у с. Креховичі, які приєдналися до нашої спільної подорожі. Висловлюємо подяку за сприяння, підтримку та організації транспорту для поїздки селищному голові Тарасу Манорику», — висловлюють подяку учасники з’їзду.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ