Парафіяльна громада с. Колодіївка вирушила до Старуні

У суботу, 22 жовтня, парафіяльна спільнота храму св. Архистратига Михаїла Єзупільського протопресвітеріату, що у с. Колодіївка, здійснила паломництво до Старуні.

Після приїзду прочан на старунську землю їх зустрів о. Юрій Сидір — настоятель каплиці Пресвятої Родини, а також о. Володимир Лукашевський — сотрудник каплиці.

Для паломників душпастирі провели екскурсію, ознайомивши їх з життям блаженного священного священномученика Симеона Лукача та розповівши історю підпілля Української Греко-Католицької Церкви.

Опісля всі вірні відправилися на Хресну дорогу, розважаючи над страстями Ісуса Христа.

Відтак у каплиці Пресвятої Родини розпочалася Божественна Літургія. В цьому часі кожен паломник мав нагоду приступити до Тайни Покаяння, щоб примирится зі Спасителем, і прийняти Його в Найсвятішій Тайні Євхаристії.

Після Святої Літургії всі прочани вирушили до храму свв. Петра і Павла, в якому зберігається ікона і мощі блаж. свщмч. Симеона. Для молільників відслужили молебень, а згодом кожного благословили мощами святого, а також єлеєм, який освячений на цих мощах.

«Дякуємо отцю Володимиру Лукашевському і Юрію Сидору за теплу гостинність і цікаву пізнавальну розповідь про блаженного Симеон Лукача», — зазначив о. Руслан Мудрецький – парох храму св. Архистратига Михаїла. 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ