Парафія Зіслання Святого Духа м. Івано-Франківська відзначила храмовий празник

Цих вихідних на парафії Зіслання Святого Духа, що у м. Івано-Франківськ, провели заходи з нагоди храмового празника. Серед подій — Таїнство Соборування, презентація “Абетки енергоефективності”, вечірні чування та святкові богослужіння.

Про це йдеться на сайті Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У п’ятницю, 2 червня, на парафії відбувся Чин Соборування на оздоровлення від душевних і тілесних недуг, яке традиційно уділили вірним 7 священників.

У суботу, 3 червня, відбулися заупокійні богослужіння з нагоди Вселенського поминання померлих.

Опісля для парафіян було проведено вечірні чування, які розпочалися Великою Вечірнею з Литією, яку очолив о. Олег Червак у співслужінні зі священниками парафії.

Також на парафії відбулася презентація нового видання Екологічного бюро УГКЦ під назвою “Абетка енергоефективності: для дітей Божих – малих та дорослих”. Метою цього видання є в простий і доступний спосіб навчити людину енергоефективності повсякденного життя, що є запорукою чистого та безпечного довкілля.

В рамках представлення абетки керівник Бюро УГКЦ з питань екології п. Володимир Шеремета розповів присутнім про необхідність відповідального ставлення до довкілля та значення енергоефективності в повсякденному житті. Вірші до цього видання написав сотрудник храму Зіслання Святого Духа о. Арсен Панчак.

У неділю, 4 червня, у свято Зіслання Святого Духа відбулися святкові Літургії. Привітали парафіян також запрошені на свято священники:  о. Руслан П’яста — президент Асоціації капеланів в охороні здоров’я України й медичний капелан; о. Петро Витвицький, настоятель парафії Св. Миколая;  о. Іван Сас, парох храму; о. Андрій Заліський, сотрудник парафії Вознесіння Господнього, а також о. Зеновій Слоїк, парох парафії Богоявлення Господнього м. Івано-Франківська.

Саме в цей день,15 років тому — 4 червня 2008 року Божого, був освячений хрест та наріжний камінь під будівництво храму Зіслання Святого Духа.

Після кожної Служби Божої відбувся Чин малого водосвяття та благословення парафіян освяченою водою.

Привітали отців храму та парафіян з храмовим празником також міський голова Руслан Марцінків та депутат Івано-Франківської міської ради Ігор Корсун.

На завершення свята відбулася молитовна програма, яку підготували учасники парафіяльної спільноти “Мир Вам!”.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ