Парафія святого Апостола Юди Тадея відзначила 5-ти річчя від дня освячення

У неділю, 2 липня, на парафії святого Апостола Юди Тадея, що у місті Івано-Франківськ, відзначили храмовий празник. З цієї нагоди поблизу святині відбувся благодійний ярмарок.

Цьогоріч храм відзначає свій ювілей — 5-ти річчя від дня його освячення, яке здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Розпочалося святкування із Божественної Літургії, яку відслужили парох храму о. Ярослав Гринюк спільно із сотрудником о. Іваном Козярем та запрошеними душпастирями: о. Іваном Яковлюком, протопресвітером Північного протопресвітеріату міста Івано-Франківськ, та о. Володимиром Чорнієм, Синкелом у справах соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Щоб відзначити празник, у храмі зібралося кілька десятків вірних, серед них жителі мікрорайону Каскад та запрошені гості, а також представники влади.

«Збудувати храм — це лише половина справи, а своєю щоденною працею залучати вірних, молодь, цілою спільнотою вселяти в ту будівлю життя — це набагато складніше», — написав на своїй офіційній фейсбук-сторінці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Цього дня молитви у храмі заносилися за наших мужніх Воїнів, волонтерів та всіх, хто захищає нашу державу у боротьбі із російським загарбником. А опісля молитви на подвір’ї храму відбулася духовно-патріотична програма, у якій взяли участь народний аматорський хор «Осанна» та працівники Міського народного дому Департаменту культури Івано-Франківської міської ради.

У часі програми відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, який організували ліцей №10 та №25, дитячий садочок «Катруся», центр дозвілля для дітей та юнацтва за місцем проживання та центр «Кут».

Всі гроші, які зібрали благодійники, будуть передані на підтримку 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Фото — міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ