Папа Франциск прийняв на аудієнції Посла України

Перед тим, як вирушити до Марселя, Папа Франциск провів ряд робочих зустрічей. Зокрема, він прийняв Посла України при Святому Престолі пана Андрія Юраша.

У п’ятницю, 22 вересня 2023 р., Папа Франциск, який після обіду вирушить у свою чергову Апостольську подорож, вранці прийняв на аудієнції пана Андрія Юраша, Надзвичайного і Повноважного Посла України при Святому Престолі.

Про це пише українська редакція Vatican News.

Розмова тривала приблизно годину й була зосереджена на питаннях, пов’язаних з війною, з пошуками миру та місією кардинала Дзуппі. Посол України подякував Папі за цю ініціативу, як також за слова, які під час засідання Ради Безпеки ООН два дні перед тим сказав Секретар Святого Престолу в справах стосунків з державами й міжнародними організаціями. Не забракло згадки і про обстріл складу з гуманітарною допомогою у Львові. Посол також згадав про 90-і роковини Голодомору, що припадатимуть у листопаді.

Як символ трагедії, яку переживає Україна, Посол подарував Святішому Отцю плюшевого ведмедика, знайденого в будинку, який 14 січня 2023 р. був знищений російською ракетою в Дніпрі, де загинуло 46 людей, між якими – троє дітей. Порвана та обгоріла в деяких місцях іграшка, була знайдена під завалами. Папа Франциск запевнив, що з його боку не бракує і ніколи не бракуватиме молитви за Україну та її населення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ