Одинадцятикласники Католицького ліцею здійснили пішу прощу до Погоні

Учні 11 класу Католицького ліцею святого Василія Великого Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ разом з батьками та класним керівником п. Миколою Петращуком, а також капеланом ліцею о. Василем Чорнієм здійснили пішу прощу до Погінського монастиря Успіння Матері Божої. У монастирі молилися спільну Літургію, а також ознайомились з історією цього чудового місця.

Старшокласники поділились своїми враженнями від паломництва. Про це пишуть на фейсбук-сторінці навчального закладу.

 «Кожен подобланий кілометр надихав і готував до зустрічі з Богом. Учні молились Божественну Літургію не тільки у своїх наміреннях, але й за наше спільне бажання — перемогу України. Ну і кінцевою зупинкою цього дня став невеликий пікнік, де лунали веселі розмови друзів з рідного класу. Щиро дякуємо за організацію та чудово проведений час у колі найкращих», — розповідає Юлія Лапіна.

Андрухів Марко ділиться своїми думками: «Дорога до Погоні була надзвичайно цікавою та веселою. Незважаючи на велику відстань, було дуже легко йти, адже із компанією друзів та однокласників дорога перетворюється на щось захопливе. Коли прибули в саме село Погоня, відбулася Літургія, яка допомогла нам відпочити фізично та духовно від дороги. Опісля ми смажили сосиски та робили хот-доги. Загалом, наша мініподорож в Погоню сподобалася усім учасникам, і я був би не проти це повторити».

«Я вдячна Богу за можливість взяти участь в прощі. Це був неймовірно цікаво проведений час з шкільною сімʼєю, багато емоцій, сміху та радості», — каже Рибак Тетяна.

«Разом молимось і просимо Небесну Царицю, щоб вислухала наші прохання — успішно завершити навчання — і взяла під свій Покров наших воїнів та Україну», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ