![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/image6.jpeg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/image6.jpeg)
Свято розпочалося зі спільної молитви на вервиці, яку провели найменші парафіяни. На знак подяки Матері Божій посеред храму створили вервичку з квітів. Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Роман Шиндирівський.
Потім всі вірні брали участь в Божественній Літургії, на якій просили у Всевишнього миру і перемоги для України та особливої опіки для наших матерів. Після молитви дітки привітали своїх матусь віршами та подарунками.
Також на парафії Різдва Христового у селі Підпечери в цей день заснували осередок спільноти «Матері у молитві».
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ