На парафіях Чернівецької Єпархії УГКЦ висадили шість «Садів Перемоги»

Чернівецька Єпархія УГКЦ активно долучається до безтермінової акції Бюро УГКЦ з питань екології «Посади дерево миру». З ініціативи єпархіального екореферента о. Володимира Дяківа, місцевих душпастирів та парафіяльних спільнот було висаджено шість плодових «Садів Перемоги».

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької Єпархії УГКЦ.

Один з них, як знак пам’яті про Захисників, висадили родини загиблих Воїнів на екофермі «Козиний двір».

Інший «Сад Перемоги» під проводом о. Василя Стефанка, протопресвітера Вижницького, висадили учні 11-Б класу місцевої гімназії та учні 9-их класів Вижницької спеціалізованої школи ім. Назарія Яремчука біля богослужбової каплиці святого Миколая, покровителя дітей та подорожуючих.

Свій «Сад Перемоги» висадили й при парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що у смт Путила, на чолі з отцем-адміністратором Віталієм Вінтоняком. За сприяння душпастиря, простір для духовного зростання дітей та згуртування громади, що діє при цій парафії, також долучився до Всеукраїнського конкурсу Екобюро УГКЦ «Здай макулатуру — збережи дерево — наблизь Перемогу», а за виручені кошти зі здачі макулатури додатково закупили саджанці плодових дерев.

«Такими спільними діями ми прославляємо Творця й складаємо подяку нашим славним Воїнам», — коментує отець Віталій.

Екосоціальну ініціативу вже вкотре підтримав адміністратор парафії Покрови Пресвятої Богородиці смт Глибока о. Юрій Сахарчук. Так, поряд з парафіяльним фундуковим садом, постав ще один — яблуневий «Сад Перемоги».

За сприяння о. Андрія Михасіва «Садом Перемоги» також збагатилася парафія свв. верх. апп. Петра і Павла, що у передмісті мальовничих Чернівців.

Ще один парафіяльний «Сад Перемоги» закладено на парафії св. князя Володимира Великого, що у с. Селятин. «Наш парафіяльний сад став символом спільної роботи та відданості. Сорок п’ять дерев, які оживили цей простір, були не лише даром Творця, але й свідченням великої доброти та підтримки однодумців», — додає адміністратор парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ