![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/339428518_3456687791236423_3271347427727543576_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/339428518_3456687791236423_3271347427727543576_n.jpg)
Опісля Літургій та освячення галузок, поблизу одного із Крихівецьких храмів відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, а також музично-патріотичний перформанс. Як зазначають організатори, виручені кошти передадуть на потреби українських Захисників.
«Дякую всім організаторам та волонтерам, учасникам, отцям, громаді с. Крихівці та кожній людині, яка сьогодні зробила свій внесок у нашу перемогу! Щоб усі діти жили без війни!», – зазначає міський голова Івано-Франківська на своїй фейсбук-сторінці.