На парафії Всіх святих українського народу відзначили храмовий празник

У неділю, 2 липня, на парафії Всіх святих українського народу, що у місті Івано-Франківськ, відзначили храмове свято. Приготування до нього тривали тиждень й розпочалися з табору для найменших вірних.

У парафіяльному таборі взяли участь понад 60 дітей. Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Ярослав Рохман.

Кожний день табору розпочинався із Божественної Літургії. Також для діток щоденно проводили катехизацію й тематичні майстер-класи. Опісля цього проходили танцювальні руханки та обід.

По обіді до діток завжди приходили гості, які працюють у службах допомоги людям. Зустрічі відбувалися у рамках тижню присвяченого ближньому: у понеділок завітала поліція, у вівторок —медики, у середу з учасниками спілкувалися криміналісти. Четвер запам’ятався розмовою із стронгменом Назаром Павлівим, а в п’ятницю у таборі побували рятувальники.

Після повчальних  зустрічей з дітками проводив час брат-семінарист, який реалізував для них різноманітні банси та розважально-пізнавальні ігри.

Саме храмове свято розпочалося у суботу з Таїнства Соборування, яке здійснив  медичний капелан Міської клінічної лікарні №1 о. Петро Витвицький, який є настоятелем капеланського храму святого Миколая Чудотворця. Йому співслужили семеро священнослужителів Івано-Франківської Архієпархїі УГКЦ.

Відтак у неділю, в храмі Всіх cвятих українського народу, відслужили Утреню, опісля якої відбулося святкове богослужіння на честь храмового празника.

В цей день у храмі чисельно зібралися вірні, молодь, діти та представники влади.

У часі Божественної Літургії о. Петро виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості популяризації українських святих.

Згодом до присутніх звернулася народна депутатка України пані Оксана Савчук, яка розповіла про впровадження ініціативи вшанування Героїв України та всіх святих українського народу на Прикарпатті.

Насамкінець міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав парафіян та душпастирів з храмовим святом та побажав якнайшвидшого настання праведного миру на нашій землі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ