На парафії Великомучениці Параскевії звершили престольний празник

У неділю, 13 листопада, у храмі Великомучениці Параскевії, що у селі Куропатники Бурштинського протопресвітеріату, звершили престольний празник.

Урочисті богослужіння розпочалися із Всенічного бдіння, в часі якого запрошені священнослужителі звершували Таїнство Покаяння.

Найголовнішою частиною святкування стала Божественна Літургія, яку очолив о. Павло Кадлуб у співслужінні запрошених отців — о. Юрія Будзовича, о. Богдана Коцовського, який є настоятелем храму, о. Володимира Кліща та о. Дмитра Белея. 

Після прочитання Євангелія, о. Юрій Будзович звернувся до вірних із словом проповіді, в якому роздумував над притчею про багача і Лазаря, а також про життя святої Параскевії. 

У часі Літургії священнослужителі спільно з вірними підносили прохання за парафіян, військо, волонтерів, а також молилися за досягнення нашої перемоги у повномасштабній війні росії проти України.

Наприкінці Літургії душпастирі виголосили «Многоліття» церковній владі, парафіянам, гостям і всім вірним.

Завершилося святкове богослужіння водосвятним молебнем і благословенням вірних освяченою водою. 

За традицією святкування храмового свята, парафіяни запрошували рідних, близьких і гостей на святкову трапезу, єднаючись у спілкуванні одне з одним та пам’ятаючи про тих, які сьогодні боронять наші домівки від ворога.

Повідомив о. Богдан Коцовський