На парафії Успіння Пресвятої Богородиці відзначили храмове свято

У понеділок, 28 серпня, на парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у Крихівцях, Південного протопресвітеріату, урочисто відзначили храмове свято.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив бр. Владислав Бабінчук.

Моління розпочалися зі святкової Утрені, яку очолив парох храму митр. прот. Володимир Чорній. Під час богослужіння всі вірні приступили до мирування.

Відтак розпочалася урочиста Божественна Літургія, яку очолив митр. прот. Іван Репела, протопресвітер Південний. Йому співслужили парох храму — о. Володимир Чорній, сотрудник — о. Микола Мазурик, о. Микола Гаврилюк з Місійного Згромадження святого апостола Андрія та о. Мирослав Татумиряк з с. Угорники. У часі Служби Божої о. Іван виголосив проповідь, у якій розважав над святом Успіння Пресвятої Богородиці.

Опісля Літургії у святині лунало Многоліття, а згодом о. Іван Репела подякував вірним за численну присутність на моліннях. Згодом о. Володимир Чорній висловив подяку священникам, які долучилися до парафіяльного свята, а також сотруднику, катехитам, хорові та всій спільноті. Особливу подяку парох висловив українським Воїнам, які захищають нашу Батьківщину.

Відтак міський голова Івано-Франківська подякував парафіяльній спільноті та пароху за активну працю й діяльність, спрямовану на допомогу ЗСУ. Згодом пані Надія Фотуйма, староста Крихівців, подякувала за активну підтримку Воїнів, яку надає парафія, та за допомогу спілці волонтерів Прикарпаття.

Далі п. Любов Соловка спільно з п. Надією Фотуймою подарували копії документів на благословення Владики Григорія Хомишина на будівництво та посвячення храму.

Пізніше на церковному подвір’ї відбулося святкове водосвяття, згодом душпастирі поблагословили водою всіх вірних. Відтак привітальне слово до присутніх мала п. Оксана Савчук, народна депутатка України. На завершення відбувся благодійний ярмарок на підтримку українських військовослужбовців.

Фото з фейсбук-сторінки міського голови Івано-Франківська

Довідково:

Ярмарок організували на здійснення мрії загиблого Воїна Віталія Дзібія

Віталій з минулого року служив гранатометником у 78 полку десантно-штурмових військ, а до того з 2014 року волонтерив. Він понад сотню разів возив допомогу бійцям у найгарячіші точки і добре знав, що таке війна. Коли ворог здійснив повномасштабне вторгнення на терени нашої держави, Віталік не зміг сидіти вдома, тож вирішив взяти зброю до рук і стати на захист Батьківщини. За два тижні до смерті, в бою під Оріховим, Віталій отримав контузію і черепно-мозкову травму, але помер вдома.

Усі зібрані кошти будуть перераховані Спілці волонтерів Прикарпаття на придбання автівок для 78 полку десантно-штурмових військ ЗСУ.