На парафії святих Кирила і Методія відбулися молитовно-духовні заходи

На вихідних, у храмі святих Кирила і Методія, що знаходиться у с. Крихівці поблизу Івано-Франківська, відбулися молитовно-духовні заходи.  Вірні мали нагоду насолодитися музичним творами у виконанні струнного ансамблю «Quattro Corde» Івано-Франківської обласної філармонії та муніципального камерного хору «Галицькі передзвони».

У п’ятницю, 31 березня, для вірних та гостей храму, струнний ансамбль Івано-Франківської обласної філармонії «Quattro Corde» провів Хресну дорогу Марії, виконуючи композицію Антоніо Вівальді «Stabat Mater dolorosa», у якому йдеться про глибокий біль Божої Матері, яка споглядає страждання Її Сина, нашого Господа Ісуса Христа на хресті.

А в неділю, 2 квітня, після Божественної Літургії, парафіяни насолодилися духовними творами у виконанні муніципального камерного хору «Галицькі передзвони», який заснований ще у серпні 1991 року.

«Кожного разу, слухаючи виконання творів нашими митцями, можна побачити глибоку духовність українського народу, неймовірні таланти, якими Господь наділив наших синів і дочок та відданість й жертовність наших колективів. Вони стараються своїм служінням прививати любов до  Господа Бога, до рідної землі, до традицій нашого народу. Вони передають слухачам оте внутрішнє, оте сокровенне», — зазначили на фейсбук-сторінці парафії.

Організатори дякують Богові за чудові вихідні та за митців, які своїми творами гідно та талановито прославляють Господа.