На парафії Святого Архистратига Михаїла відзначили храмовий празник

У понеділок, 21 листопада, парафія Святого Архистратига Михаїла, яка знаходиться у с. Колодіївка Єзупільського протопресвітеріату, молитовно відзначила храмовий празник. 

На запрошення адміністратора парафії о. Руслана Мудрецького святкову Божественну Літургію очолив о.Богдан Курилів – протопресвітер Єзупільський у співслужінні о. Ореста Путька  – медичного капелана, о. Макарія Іванишина –  адміністратора парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Посіч та о. Ярослава Рожака – сотрудника парафії святого Миколая села Ямниця.

“Ворог людини – диявол, він завжди прагне не просто знищити людину, він хоче її збезчестити, відібрати у неї відчуття власної гідності і свободи. Скільки наших хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, пройшли і проходять через лещата знущань і катувань? Яких жахіть доводиться перетерпіти багатьом тільки за те, що люблять свій народ, свою Україну, що хочуть правдивої свободи для себе і свого народу? Тож звертаймо свої молитви до Архистратига Михаїла, поборника темних злобних сил, щоб він охороняв і провадив не тільки небесне військо, але й наше, українське військо”, – зазначив о. Богдан Курилів

Після завершення Божественної Літургії відбулося святкове мирування та чин освячення води.

Повідомив о. Ярослав Рожак