На парафії св. Йосифа Обручника відзначили храмовий празник

У неділю, 8 січня, на парафії св. Йосифа Обручника, що у м. Івано-Франківськ, Східного протопресвітерату, урочисто відзначили храмове свято.

На моління до храму чисельно прибули парафіяни, гості храму, молодь та діти, а також представники влади.

Цьогоріч парафіяльна спільнота святкувала 111-ту річницю храму, який освятили у 1912 році, а початок будівництва святині розпочався у 1908 році.

Урочисті моління розпочалися святковою Утренею, а кульмінаційним моментом стала торжественна Божественна Літургія, яку очолив протопресвітер Східного протопресвітеріату та парох храму — о. Михайло Сушко. Співслужили йому сотрудники храму — о. Василь Гоголь та о. Микола Полоз.

У часі богослужіння о. Михайло роздумував із вірними про участь Святого Йосифа у Різдві, про пресвяту Родину, а також згадав слова, які писав папа Пій ІХ:

«Ісуса Христа, нашого Господа, якого численні царі та пророки хотіли побачити, Йосиф не тільки бачив, а й спілкувався з Ним, огорнув Його батьківською опікою, цілував Його. Він дуже старанно виховував Того, Кого вірні отримали як хліб, що зійшов з неба й дав їм змогу здобути вічне життя».

Крім того, душпастир згадав такі слова папи Пія IX: «Якщо хочете бути поруч із Христом, повторюю вам: “Ite ad Ioseph” — “Ідіть до Йосифа!”».

Опісля урочистої Літургії міський голова м. Івано-Франківська — п. Руслан Марцінків подякував настоятелю храму о. Михайлу та сотрудникам — о. Миколі й о. Василю за живу парафію, а також за те, що постійно тримають громаду у Божих руках та в патріотичному дусі.

Одразу після цього до святині завітали учасники молодіжної спільноти “Ковчег”, які в різдвяному вертепі пригадали всім присутнім у храмі історію народження Ісуса Христа у Вифлеємі.

Фото: Руслан Марцінків