![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_20-35-48.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_20-35-48.jpg)
Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Михайло Міхней.
Святкове дійство реалізували з ініціативи пароха храму о. Михайла Міхнея.
З нагоди свята діти та молодь катехитичної школи ім. святого Йосифа Обручника щиро помолилися за мир та перемогу нашої держави, а також організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.
Як зазначають на парафії, всі кошти будуть передані для потреб українських Воїнів.
«Святий Миколаю, принеси нам мирне небо і перемогу. Дякуємо всім організаторам і учасникам за це свято, а особливо за солодкі подарунки для дітей», — висловив вдячність о. Михайло.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ