На парафії Різдва Пресвятої Богородиці відбулися молитовні чування

У середу, 24 січня, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, Центрального протопресвітеріату міста Івано-Франківськ, відбулися вечірні молитовні чування.

Цього вечора парафіяльна спільнота із душпастирями роздумувала над темою покликання.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці храму.

«Перш, ніж я уклав тебе в утробі, я знав тебе; і перш ніж ти вийшов з лона, освятив я тебе; пророком для народів я тебе призначив (Єр. 1, 5)», — над такими словами зі Святого Письма роздумували парафіяни та священнослужителі під час особливих молінь.

У програмі чувань була Божественна Літургія, вервиця, роздуми над Божим Словом, духовна наука, адорація перед Святими Тайнами, а також Ісусова молитва.

«У Святому Письмі знаходимо чимало історій про те, як Бог кличе вибраних осіб до особливої місії: Ной, Мойсей, Авраам, Самуїл, Єремія. Історія покликання кожного із них є унікальною. І цей молитовний вечір ми присвятили тому, щоб споглядаючи на їхній приклад, навчитися розпізнавати волю Божу щодо кожного з нас», — зазначають на сторінці парафії.

«Дякуємо всім за гарний молитовний вечір, за вашу присутність та активну участь у парафіяльному житті», — висловили вдячність душпастирі храму.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ