На парафії Кирила і Методія роздавали гуманітарну допомогу всім потребуючим

У середу, 21 грудня, на парафії Кирила і Методія, що у с. Крихівці Південного протопресвітеріату, для всіх потребуючих роздавали гуманітарну допомогу — продуктові набори.

Щоб підготуватися до благодійної акції, всі парафіяни храму та друзі протягом місяця зносили продукти й необхідні речі, а потім священнослужителі, сестри-монахині та вірні спільно із волонтерами сформували продуктові набори. Ця парафіяльна ініціатива допомоги всім потребуючим триває вже декілька років поспіль.

Все розпочалося зі спільної молитви на вервиці та молебню, який очолив настоятель храму — о. Йосафат Бойко, ВС.

Харчові продукти мали змогу отримати всі потребуючі — вимушено переселені особи з їх родинами та місцеві жителі.

«Сьогодні особливий день — Господь нам дав можливість зробити щось доброго: ми зібралися на спільну молитву і на отримання допомоги всіма, хто має потребу. Ми чітко розуміємо, що війна спричинила стан, коли багато родин і місцевих, і вимушено переселених осіб опиняються у потребі, бо зросли ціни на продукти й збільшилися витрати на проживання. Окрім переселенців є і місцеві жителі в потребі», — зазначає о. Йосафат.

Також отець Йосафат ділиться з усіма думкою, що Господь вселяє в серце людини бажання творити добро, бо саме Він є Творцем людини та саме Він налаштовує людину на добро, спрямовує її внутрішньо для чинення добрих справ.

«Маємо на списку близько 100 потребуючих родин з міста та навколишніх сіл, а також наші вірні знають такі сім’ї. Багато років поспіль ми з пакунками їздили по родинах, а цьогоріч організували трохи по-іншому: наші сестри-монахині зв’язувалися з тими родинами, запрошували їх на спільну молитву вервиці та молебню, і сьогодні здійснилася наша мрія — наші гості зійшлися, молилися, слухали Слово Боже і проповідь, а відтак отримали допомогу», — розповідає священнослужитель, яким чином парафія організовувала благодійну акцію цьогоріч.