На міському кладовищі провели поминальне моління за загиблими Захисниками

Сьогодні, 24 лютого, у першу річницю повномасштабного вторгнення, опісля спільної поминальної Літургії, яка відбулася в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у м. Івано-Франківськ, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин на міському кладовищі очолив панахиду за загиблими Героями.

Митрополиту Володимиру співслужили Владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також представники ПЦУ та РКЦ. Панахиду своїм співом супроводжували учасники хору «Кредо».

На моління прийшли також родичі Героїв, які віддали своє життя на вівтар незалежності нашої держави, представники влади та небайдужі мешканці міста.

Представники духовенства разом із вірними помолилися за вічний упокій всіх Воїнів, які загинули від 2014 року, і продовжують до сьогоднішнього дня віддавати найдорожче, що є у людини –  своє життя.

Наприкінці панахиди кожен із присутніх мав змогу запалили свічку пам’яті та покласти квіти на могили полеглих Захисників.

Вічна пам’ять загиблим українським воїнам та всім тим, хто віддав своє життя за Незалежність України! Слава Україні! Героям Слава!

Пригадуємо, що цей день усі єпархії та екзархати Української Греко-Католицької Церкви проведуть у молитві, пості та милостині. Таку ініціативу від імені Синоду Єпископів проголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

До посту немає окремих приписів — ідеться про обмеження і самодисципліну відповідно до можливостей кожного вірного. А вчинити милостиню можна буде, наприклад, склавши протягом дня свою пожертву, чи в інший спосіб.

Також цього дня о 12:00 за київським часом в ефірі «Живого телебачення» розпочнеться молитовний марафон, який триватиме 12 годин. Він передбачає 12 символічних зупинок, які пригадають усім про кожний важкий місяць війни, що українці пережили разом. Гасло марафону — «Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ