На Ясній Горі у Гошеві відбулася проща із нагоди 286 річниці із дня перенесення чудотворної ікони Матері Божої

5 серпня 2023 року виповнюється 286 років від дня перенесення чудотворної ікони Матері Божої на Ясну Гору в Гошеві. Впродовж всього перебування чудотворної ікони в монастирському храмі відомо багато випадків, коли Мати Божа ставала Провідницею, Заступницею і Покровителькою для багатьох поколінь вірних.

Про це повідомляють на офіційній сторінці монастиря.

Урочистості розпочалися Великою Утренею. Молебень до нашої Небесної Матері очолив отець Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ. А далі, під передзвін монастирських дзвонів, ікону урочисто перенесли на відпустову площу, де розпочалася святкова Божественна Літургія.

Святкову Божественну Літургію очолив вислужений ігумен монастиря о. Дам’ян Кастран, ЧСВВ. Співслужили отці Василіяни, які чисельно прибули на святкування із багатьох монастирів, а також священнослужителі з Івано-Франківської Архієпархії, Стрийської, Дрогобицько-Самбірської та Коломийської Єпархій.

У проповіді отець Дам’ян Кастран, роздумував про надію, яку дає нам Богородиця у нашому житті, особливо у часи складних випробувань.

Всі вірні мали можливість приступити до Таїнства Покаяння і поєднатися з Ісусом, прийнявши до свого серця Пресвяту Євхаристію.

На завершення було уділено Повний відпуст і благословення через окроплення освяченою водою.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ