Митрополит Володимир зустрівся з волонтерами розподільчого центру

Як ми повідомляли раніше, в Івано-Франківську при Архієпархіальному координаційному центрі діє розподільчий пункт, куди надходить гуманітарна допомога. Далі волонтери, які працюють на місці, розсортовують та розподіляють товари для усіх потребуючих: на лінію фронту, у гарячі точки та людям, які примусово переселились в інші міста, не маючи засобів для існування.

Сьогодні, 31 березня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав до розподільчого пункту, щоб надихнути волонтерів на роботу та подякувати за щоденне служіння ближнім.

«Коли в країні війна, найкраще, що можемо зробити, – бути корисними на своєму місці, ретельно працювати для ближніх – бо це наше спільне діло. Тому дякую Вам за працю та служіння, нехай Вас благословить Господь», – побажав Владика.

За більше ніж місяць діяльності з різних парафій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та єпархій/екзархатів з-за кордону, а також від різних доброчинців до своєрідного розподільчого пункту, який знаходиться в одній з адмінбудівель Архієпархії, сюди регулярно привозять гуманітарну допомогу. Далі її сортують та передають далі.

Серед речей, які вдалося передати – медикаменти, їжа довготривалого зберігання, засоби гігієни та одяг.

Волонтери регулярно збирають та надсилають великі гуманітарні конвої, які успішно прибувають до різних населених пунктів – Покровськ, Очертине, Авдіївка, що на Донеччині, а також до Київської, Харківської та Сумської ВЦА. 

Окрім того, щодня десятки вимушено переселених осіб, які проживають на цей час на Прикарпатті, а також в різних адмінбудівлях Архієпархії, отримують від волонтерів найнеобхідніше: їжу, засоби гігієни, медикаменти, одяг, взуття, білизну та інше.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ