Митрополит Володимир зустрівся із волонтерами з Італії

У вівторок, 4 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин зустрівся з італійськими волонтерами місії «Stop the war now».

Волонтери щойно повернулися з півдня України, де залишили гуманітарну допомогу для людей, котрі проживають близько до лінії фронту. Доброчинці є представниками 167 організацій в Італії,  головною серед яких є «Comunita Papa Giovanni XXIII». Італійці їздять Європою та Україною зі словами «Stop the war now» — з таким гаслом вони приїхали у Миколаїв, куди привезли допомогу: ліки, харчові продукти, перев’язки та багато інших необхідних речей.

У часі зустрічі Митрополит Володимир подякував кожному із волонтерів, які попри повномасштабне вторгнення росії на територію України та постійну небезпеку, все ж приїжджають до нас.

«Нехай благословить вас Господь. Ви справжні друзі для України. Дякую вам за постійну підтримку та віру у нашу перемогу», — мовив Владика Володимир.

Своєю чергою волонтери подякували Митрополиту Володимиру за те, що Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ вже не вперше приймає представників їхньої організації. І кожен із них по-особливому теплий.

Волонтери запевнили, що це не останній їхній візит до України. А також додали, що будуть робити все можливе для того, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир.

«З моменту початку конфлікту в Україні, ми були на стороні населення, яке постраждало від війни, щоб підтримати їх і бути речниками діалогу та миру між російським і українським народом», — зазначають волонтери на своїх інтернет-ресурсах.

«Ми твердо віримо, що людство не може звикнути до війни, до безперервних бомбардувань мирного населення, до холоду, спраги та насильства безпорадних людей. Бо ніхто, навіть найбагатші та наймогутніші люди світу, не мають права вести війну».

«Ми просимо негайно оголосити припинення вогню, надати простір міжнародній дипломатії для вирішення конфлікту та дозволити міжнародним гуманітарним організаціям втрутитися», — пишуть волонтери з Італії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ