Митрополит Володимир здійснив візит на українську парафію міста Каттоліка

У неділю, 27 серпня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відвідав українську греко-католицьку громаду міста Каттоліка (Італія) та очолив Архієрейську Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. д-р. Володимир Медвідь.

Співслужили Митрополиту капелан громади о. д-р. Володимир Медвідь, Судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії о. д-р. Віталій Токар та докторант Східного Папського Інституту в Римі о. Андрій Твердохліб.

У часі Божественної Літургії Владика Володимир виголосив проповідь, у якій, коментуючи уривок святого Євангелія, закликав присутніх бути добрими робітниками у Христовому винограднику й своєчасно давати Богові належні плоди нашого життя.

Проповідник наголосив, що найбільшою помилкою виноградарів стала їхня захланність та бажання заволодіти майном, яке їм ніколи не належало. Так Митрополит провів паралель між притчею та подіями сучасного світу:

«Сьогодні спостерігаємо, як росія бажає забрати нашу незалежність, свободу і багатство народу, тому ми потребуємо Божої допомоги, щоб перемогти зло. Нам усім потрібно взяти в руки духовну зброю — молитву, бо її ще ніхто не переміг».

Опісля Літургії Архієрей зачитав подячну грамоту за надану громадою матеріальну допомогу для українців, які постраждали внаслідок війни в Україні. Відтак пароху громади о. Володимиру вручили ювілейну медаль блаженного священномученика Симеона Лукача.

На завершення богослужіння у святині лунала молитва за Україну «Боже Великий, Єдиний», а Митрополит Володимир уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ