Митрополит Володимир здійснив душпастирський візит на парафію Царя Христа

У Світлий понеділок, 17 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин вже традиційно завітав на парафію Царя Христа, що у місті Івано-Франківськ.

Митрополит Володимир очолив урочисту Божественну Літургію. Разом з ним спільно молилися ігумен монастиря Царя Христа о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, о. Григорій Анастасин, ЧСВВ, та о. Володимир Палчинський, ЧСВВ.

На богослужіння завітали чисельно зібрані парафіни святині, найменші вірні та гості нашого міста.

У часі моління о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, виголосив Великоднє послання Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

А на завершення Божественної Літургії Владика Володимир звернувся до всіх присутніх, вітаючи зі світлим празником Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа: «Вже стало такою гарною традицією, що завжди у другий день Великодніх свят отець-ігумен запрошує мене до храму, аби спільно помолитися разом із вами, аби поблагословити. Нехай Боже благословення буде завжди із вами та всіма нами».

«На свято Пасхи ми завжди вітали один одного із Воскресінням і бажали здоров’я. А зараз кожен бажає миру. Дай Боже нам того святого миру, який Ти приніс із неба на землю, щоб цей мир постав у нашій Батьківщині — Україні. Щоб наші воїни повернулися неушкодженими, щоб ми могли будувати нашу рідну хату, за словами Митрополита Андрея Шептицького. Тому, дорогі в Христі, заносимо наші молитви до Всевишнього Бога, а з Ним ніхто нам не буде страшним. А Господь нам допоможе дожити до дня тієї великої радості для всього нашого українського народу, для нашої Батьківщини», — мовив Митрополит Володимир.

Відтак Архієпископ уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Опісля цього слово мав о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, який подякував Владиці за те, що він завжди підтримує добрі традиції й радо відгукується на всі запрошення. Він також зазначив, що Митрополит є добрим наступником апостолів, які засвідчили Воскресіння Господь нашого Ісуса Христа.

На завершення у святині лунав духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний», який всі присутні офірували за якнайшвидшу перемогу Батьківщини — України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ