Митрополит Володимир здійснив Чин освячення чергової карети швидкої допомоги для Захисників України

Сьогодні, 24 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин на подвір’ї Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового освятив чергову карету швидкої допомоги.

Карету придбали й доставили до України парафіяни греко-католицької громади італійського міста Мілан, душпастирем яких є о. Ігор Крупа. Це вже друга машина придбана за кошти жертводавців цієї парафії.

Даний транспортний забір передали для потреб військової частини А4053, зокрема, для протитанкового артилерійського дивізіону.

Опісля освячення Митрополит Володимир звернувся до військових зі словами:

«Сьогодні ми раді та щасливі від того, що є всі разом. Адже, у єдності — сила народу. І так воно є насправді, бо наші люди, які наразі у далекій Італії, у місті Мілан, постаралися знайти та придбати цей автомобіль, а також доставити його сюди, а ми своєю чергою передаємо його Вам. Нині його благословляємо та віддаємо у Ваші руки, щоб зберегти життя наших воїнів. Пам’ятайте, молитвою ми завжди з Вами. Ви робите велике діло, Ви — наші герої».

Відтак до духовенства звернулися військові медики:

«Від всієї нашої військової частини хочемо подякувати жертводавцям, які придбали цю швидку для потреб нашої армії. Обіцяємо, що за допомогою цього транспортного засобу перемогу будемо наближати ще швидше. Хочемо подякувати також церковній громаді за те, що навіть у такі скрутні часи ви знаходите можливість допомагати нам. А ми, своєю чергою, будемо робити все, аби відстояти наші кордони, щоб ворог якнайшвидше відступив».

Наприкінці Владика Володимир окропив всіх свяченою водою, а військових поблагословив на щасливу дорогу на їхні позиції. Відтак всі присутні співали «Многая літа».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ