Митрополит Володимир здійснив Чин освячення автомобілів для проєкту «Разом з Україною»

У вівторок, 23 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення двох автомобілів, придбаних у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною».

Дані транспортні засоби допомагають волонтерам доставляти гуманітарну допомогу навіть у найвіддаленіші куточки нашої області. 

У часі освячення, Митрополиту Володимиру співслужив о. Степан Балагура, Синкел у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На дійство завітали волонтери проєкту, які супроводжували, підтримували та надавали допомогу для внутрішньо переміщених осіб, а також для потребуючих осіб місцевого населення.

Опісля спільної молитви Владика Володимир звернувся до всіх присутніх: 

«Сьогодні заносимо нашу молитву до Всевишнього Господа за тих жертводавців, які допомагають нам реалізовувати такі хороші ініціативи у нашій багатостраждальній Україні. Особлива подяка тим, хто робить це для того, щоб на наших землях запанував мир і Боже благословення. Пам’ятаймо, що лише в єдності ми бачимо силу народу. Складаємо щиру дяку всім тим, хто не залишає нас самих, хто завжди залишається поруч із нами у спільній праці. Бо добре знаємо, що у найскрутнішу хвилину найкраще видно справжніх друзів, які хочуть допомогти та підтримати».

Відтак Митрополит Володимир подякував всім працівникам та волонтерам проєкту, які щодня піклувалися та допомагали людям у потребі.

Опісля цього, на заклик Владики, присутні співали Многоліття.

На завершення керівниця проєкту п. Анна Бертазолі спільно зі своєю помічницею п. Вірою Білою подарували Митрополиту Володимиру та о. Степану кофтину із логотипом благодійного проєкту «Разом з Україною».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ