Митрополит Володимир здійснив архіпастирський візит до м. Тисмениця

У понеділок, 13 травня, у Місійному згромадженні святого апостола Андрія, що у м. Тисмениця, урочисто відзначили храмове свято Матері Божої Фатімської та ювілей о. Павла Сеньківа. З цієї нагоди моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні Владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського.

Архієреїв на подвір’ї святині урочисто зустріла молодь парафії спільно із катехиткою, духовенством та чисельно зібраними вірянами.

Відтак розпочалася Архієрейська Божественна Літургія у часі якої Митрополиту Володимиру співслужив Владика Тарас, о. Павло Сеньків, настоятель монастиря, о. Роман Микієвич, протопресвітер Тисменицький, о. Павло Дутчак, протопресвітер Тлумацький Коломийської Єпархії УГКЦ та чисельно зібране духовенство згромадження.

Звертаючись до вірних у часі проповіді, Владика Володимир пригадав початок свого священичого служіння, яке він розпочинав разом з о. Павлом Сеньківим, який цими днями відзначає свій ювілей — 65 років, й зазначив, що у часи підпілля та переслідування Церкви їхнім спільним учителем був ісповідник віри Владика Павло Василик. Саме з його рук вони прийняли священичі свячення.

«Такі світлі постаті як Владика Павло та усі наші мученики, ісповідники за віру Вселенської Католицької Церкви, зробили можливим, щоб настав цей час, наш час, час волі Святої Церкви, а також нашої держави України, бо це було тоді нероздільним», — пригадав Митрополит Володимир.

Відтак Архієрей подякував о. Павлу за те, що він у той нелегкий і страшний час сказав Богові «Так» і пішов за Ним до кінця.

«Нехай із покликання, яке ви свідомо прийняли, постійно випливають нові сили до праці з людьми, щоб ніколи не згасав у вас цей апостольський і пророцький дух, щоб уподібнюючись до Христа Господа, Найвищого Священника, ваша праця приносила щедрі плоди і єднала людей у Христову родину. Нехай Всевишній продовжує роки вашого життя і дозволяє плідно служити в будуванні Царства Божого на землі, на многії і благії літа!» — побажав Митрополит Володимир.

Опісля богослужіння у храмі лунало Многоліття, а Владика Володимир доручив о. Роману Микієвичу зачитати привітальну грамоту від Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука з нагоди 65-річчя від дня народження о. Павла Сеньківа.

Своєю чергою очільниця м. Тисмениця п. Тетяна Градюк привітала парафіян із храмовим святом та вручила подяку о. Павлу Сеньківу за багатолітнє й ревне служіння для мешканців Тисмениці.

На завершення Літургії усі спільно виконали духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний».

Фото з фейсбук-сторінки Тисменицької міської ради

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ