Митрополит Володимир завітав на вручення дипломів для поліцейських

У середу, 12 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Володимир Війтишин завітав на вручення дипломів випускникам Луганського навчально-наукового інституту імені Едуарда Олексійовича Дідоренка  Донецького державного університету внутрішніх справ.

Даний ВНЗ продовжує свою роботу в Івано-Франківську через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Захід розпочали з урочистого внесення прапору навчального закладу, після чого усі присутні виконали Державний Гімн України.

Згодом випускники разом з викладачами та присутніми представниками влади й духовенства, вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих за волю України, невинно вбитих і закатованих дітей та цивільних. Зокрема згадали про своїх колег, які полягли у цій війні.

Опісля, вже колишнім студентам, вручили дипломи про закінчення навчання у Луганському навчально-науковому інституті імені Едуарда Олексійовича Дідоренка  Донецького державного університету внутрішніх справ.

Відтак відбулася церемонія прощання випускників з прапором вищого навчального закладу.

Далі з вітальним словом до студентства звернулися викладачі, представники влади й духовенства.

Митрополит Володимир, вітаючи випускників, підкреслив важливість спільної праці задля щасливого майбутнього України:

«Запросивши нас сюди, як духовних осіб, ви просите Божого благословення. Ми обіцяємо молитися за вас та просити в Бога опікуватися вами. У цей час, ми всі як ніколи єдині, ми — діти українського народу, перебуваємо разом з мужніми Воїнами, які сьогодні виборюють нашу незалежність. Сьогодні маємо історичну можливість, бо увесь світ нині разом з Україною. Це гарний, Богом благословенний шанс для нашої Батьківщини».

«Хотілося б побажати вам, аби вже незабаром ви служили у вільній й незалежній Україні. Та ще хочеться висловити практичне побажання — прошу, щоб у своєму служінні були спільно з нами: бо як ви складали присягу служити українському народу, так і ми, духовенство, присягали служити Богу та українському народу. Тільки спільними зусиллями зможемо допомагати нашим людям, тож нехай Всемилостивий Господь допоможе нам у цьому», — мовив Архієрей .

Насамкінець Митрополит Володимир спільно з єпископом Богородчанським Феогностом  окропили випускників та гостей навчального закладу свяченою водою.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ