Митрополит Володимир завітав до Містечка Милосердя Святого Миколая

У неділю, 18 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав до Містечка Милосердя Святого Миколая, що у с. Крихівці, щоб спільно з дітьми розділити радість празника Святого Миколая.

На початку Митрополит Володимир очолив Акафіст до Святого Миколая, а співслужили йому преп. о. Йосафат Бойко, ВС та інші душпастирі. На спільному молінні були присутні діти, а також сестри-монахині Згромадження Воплоченого Слова, які опікуються дітьми-сиротами й напівсиротами та дітьми з проблемних сімей.

Високопреосвященний Владика Володимир звернувся зі словом привітання до сестер, жителів містечка Милосердя Святого Миколая і до всіх жертводавців й доброчинців, які підтримують непросте і жертовне служіння сестер-монахинь.

«Святий Миколай є покровителем і прикладом доброти, з якою потрібно здійснювати будь-яке служіння в Церкві», — наголосив Митрополит Володимир до всіх присутніх на святі.

Отець Йосафат від імені сестер-монахинь подякував Митрополиту Володимиру за Його жест уваги і вдячності у відношенні до сестер та їхнього служіння дітям.

Опісля відбулося свято за участю Святого Миколая та театральним дійством, яке приготували діти з Дому Милосердя.

Відтак, всі присутні отримали подарунки: і Митрополит Володимир, і о. Йосафат, і сестри-монахині, всі діти, помічники та волонтери, які своїм часом та своєю жертовністю допомагають розвивати парафіяльне служіння.

«Цей вечір є особливим, бо вже декілька років поспіль на спільну молитву для святкування дня Святого Миколая приїжджає до нас наш Митрополит Володимир Війтишин. В цей чарівний вечір, коли і дорослі й малі очікують подарунків від Святого Миколая, ми у парафії дякуємо Богові за дар життя і служіння наших сестер-монахинь у Містечку Милосердя Святого Миколая», — зазначає о. Йосафат.

Також священнослужитель запросив всіх потребуючих до Містечка Святого Миколая у середу, 21 грудня, о 12.00:

«Якщо Ви маєте потребу або ж знаєте когось, хто у потребі — запрошуємо Вас у середу, 21 грудня, о 12.00 годині прийти на спільну молитву Молебня і Ви зможете отримати подарунок від Святого Миколая — продуктовий набір».

Довідково:

1. Дім Милосердя Святого Миколая знаходиться на вул. Вербовій 8, у Крихівцях (с. Марія Покров).
2. Дім Матері і Дитини знаходиться у с. Горохолино біля Богородчан (с. Марія Владичиця).
3. Дім св. Вероніки знаходиться у с. Петрики біля Тернополя – для літніх людей з особливими потребами (с. Марія від Дитятка Ісуса).

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ