Митрополит Володимир взяв участь в моліннях з нагоди вшановування Святого Івана Хрестителя, покровителя Суверенного Мальтійського Ордену

Слідуючи багатолітній традиції, з ініціативи Посла Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне, з метою вшановування Святого Івана Хрестителя, Покровителя Суверенного Мальтійського Ордену, у суботу, 8 липня, в Архікатедральному соборі св. Юрія, що у місті Львові, відслужили Божественну Літургію за мир в Україні. Участь у моліннях взяв Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Про це зазначають на офіційній фейсбук-сторінці Посольства Суверенного Мальтійського Ордену в Україні.

На богослужіннях були чисельно присутні працівники й волонтери Мальтійської служби допомоги України, друзі, партнери та гості ордену.

З цієї нагоди богослужіння очолив Високопреосвященний Владика Ігор Возьняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський, якому співслужили Високопреосвященний Архієпископ Вісвальдас Кульбокас, Апостольський Нунцій в Україні, Високопреосвященний Владика Володимир Війтишин, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, Владика Олександр Язловецький, Єпископ-помічник Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви, духовенство Львівської та Івано-Франківської Архієпархій.

Також у молитві взяли участь директор Департаменту державного протоколу МЗС України (Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine) Посол Ростислав Троненко, Надзвичайні і Повноважні Посли Хорватії та Норвегії, представники інших дипломатичних місій, зокрема Посольства Італії, директор Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, представники українського парламенту.

Від імені Голови Львівської обласної військової Адміністрації був присутній директор Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації Роман Шепеляк.

Важливою була присутність президента Румунської служби допомоги Мальтійського Ордену пана Денес Міхалі Dénes Mihály.

По завершенні Літургії посол Суверенного Мальтійського Ордену вручив Високопреосвященним Митрополитам Володимиру Війтишину та Ігореві Возьняку пам’ятні медалі за допомогу у діяльності ордену і Мальтійської служби в Україні від початку війни.

Своєю чергою, Митрополит Володимир Війтишин нагородив подячною грамотою Мальтійський орден в Україні за його плідне соціальне служіння на благо українського народу. Зокрема за медичне й гуманітарне служіння, а також за допомогу для внутрішньо переміщених осіб.

Окрім цього, на знак подяки за діяльність, пов’язану з наданням допомоги, яка через війну в Україні здійснюється Мальтійським Орденом, посол Газзанті Пульєзе ді Котроне вручив медаль Суверенного Мальтійського Ордену «За діяльність в Україні» окремим працівникам і волонтерам Мальтійської служби допомоги України.

Також були вручені подячні грамоти посольства мальтійцям і партнерам посольства.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ