Митрополит Володимир освятив Великодні продуктові набори для поранених військовослужбоців 

У суботу, 4 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив Великодні продуктові набори для поранених військовослужбовців, які проходять реабілітацію.

Жертводавцями Великодніх кошиків стали п. Юрій Бойчук, голова ГО «Магурка-Трінар», парафія Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Старі Богородчани, на чолі із парохом — о. Любомиром Стефанишином, ТМ «Молокія», мережа магазинів «Соціальний», зокрема п. Ігор Демкович, та п. Тетяна Липівська.

У часі моління Митрополиту Володимиру співслужив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також о. Роман Терлецький й о. Богдан Свистюк, медичні капелани нашої Архієпархії, та о. Роман Винничук, військовий капелан військово-медичного клінічного центру Медичних Сил ЗСУ.

Звертаючись до присутніх у каплиці, Митрополит Володимир привітав всіх зі світлим празником перемоги життя над смертю — Воскресінням Христовим:

«Сьогодні ми просимо у Всевишнього Господа, щоб з Божим Воскресінням прийшло й воскресіння для України — мир, а наші хоробрі Воїни повернулися додому, аби ми всі разом прославляли нашого Господа, співаючи «Христос Воскрес». У цю хвилину дякую кожному з вас за вашу велику любов, яку ви проявляєте у моменті служіння ближньому».

Відтак о. Роман Винничук подякував всім за спільну молитву, а також благодійникам, які подарували продуктові набори хворим.

Насамкінець Владика Володимир уділив всім присутнім своє архієрейське благословення та поблагословив всіх свяченою водою.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ