Митрополит Володимир освятив харчові пакунки для потребуючих від Мальтійської служби допомоги

У понеділок, 25 березня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав до складу Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківськ, де освятив 2300 пакунків із харчовими продуктами, які відправили у прифронтові області України для людей, що постраждали від війни.

Подія відбулася з нагоди пакування 50000-ої коробки із харчовими продуктами від Мальтійської служби допомоги.

Передача гуманітарної допомоги відбулася у рамках співпраці з організацією «Malteser International» та Мальтійською службою допомогою Івано-Франківська.

Після Чину освячення продуктових наборів Митрополит Володимир звернувся до працівників та волонтерів організації із такими словами:

«Святкуючи празник Благовіщення, коли Син Божий воплотився у лоні Пречистої Діви, дякуємо нашим батькам, через яких Бог дав нам життя. Господь прийшов у світ, щоб відкрити нам двері Царства Небесного. Наше земне життя є швидкоплинне, тому найцінніше, що маємо – це Господь. Все, що ви робите, є сповнене любові до ближнього, який є у найбільшій потребі. Адже Господь сказав: «Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили» (Мт. 25, 40)».

«Нехай Всемислостивий Господь усіх вас благословить за вашу працю й добре серце. Нехай ця праця наблизить мир та перемогу нашої Батьківщини. Бачимо, що людськими руками важко це зробити, але якщо будемо просити у Господа, Він нам допоможе», – зазначив Архієпископ.

На завершення Владика Володимир поблагословив усіх волонтерів на подальше плідне служіння.

Довідково:

Набори із продуктами, які привезли з Німеччини, відправляють у різні прифронтові області Сходу і Півдня України, де їх передають людям, які найбільше постраждали від війни чи потребують гуманітарної допомоги.

Коробка складається із 20 найменувань продуктів, якими одна сім’я може харчуватися впродовж 2 тижнів.

До сортування продуктів залучають волонтерів Мальтійської служби, а також студентів різних вищих закладів освіти.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ