Митрополит Володимир освятив дві автівки для оборони Донецького напрямку

У свято Зіслання Святого Духа, 23 червня, поблизу Архікатедрального і Митрополичого собору Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення двох автівок, які служитимуть українським Захисникам.

Даний автомобіль вдалося придбати завдяки пожертвам добродіїв, зокрема сімей Шкварилюк, Прунько, Гулькевич та Лаврій.

Транспортний засіб передадуть для потреб 52 окремого стрілецького батальйону Збройних сил України, що здійснює службу на Донецькому напрямку. Доставлять автівки на фронт учасники організації «Галицькі волонтери».

У часі благословення транспортних засобів Владиці Володимиру співслужили о. Юрій Новіцький, настоятель головної святині міста, о. Іван Жук, сотрудник собору, та о. Віталій Токар, судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Нехай ці авто допоможуть нашим військовим у часі сповнення їхнього такого нелегкого служіння. Дай Боже нам справедливого миру та якнайшвидшого закінчення цієї жорстокої війни, щоб наші Воїни живими та неушкодженими повернулися додому», — сказав Митрополит Володимир, звертаючись до присутніх опісля освячення.

Окрім того, Архієрей подякував всім жертводавцям та волонтерам, які долучилися до придбання автомобілів, та доставлять їх на фронт.

Насамкінець для всіх причетних пролунало Многоліття, а Владика Володимир уділив присутнім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ