Митрополит Володимир освятив чергову автівку для наших Захисників

У четвер, 30 березня, на подвір’ї Івано-Франківського Архієпархіального управління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно із Єпископом-помічником Владикою Миколою Семенишиним здійснили Чин освячення чергової автівки для Захисників України.

Машина придбана завдяки старанням камерного хору «Воскресіння», вокального гурту «ADORO», матері загиблого Захисника України пані Лариси Стефанишин, дитячої вокальної студії «Rainbow music» та закордонних фундаторів.

Опісля освячення до військовослужбовців звернувся Митрополит Володимир:

«Сьогодні, освячуючи цей автомобіль, хочемо благословити майбутнє для нашої Батьківщини України, щоб Господь прискорив перемогу нашої неньки та благословив нас своїм святим миром. Мусимо пам’ятати один за одного, підтримуючи та допомагаючи. Дякуємо за те, що ми всі разом, бо пам’ятаймо: «В єдності сила народу!». І ми всі розуміємо, що лише разом можемо робити багато важливих та корисних речей. Можемо перемогти та домогтися волі для Батьківщини України. Дякую вам, дорогі волонтери, за те, що ви із великої любові до нашої держави, пам’яті нашого Героя Василя, робите таку велику, благодійну річ, і підтримуєте наших Захисників».

За словами п. Володимира Рудницького, диригента камерного хору «Воскресіння», машина придбана світлій пам’яті військовослужбовця Василя Стефанишина, Героя України, який віддав своє життя за незалежність України. Автівка передана Захисникам України для 102 бригади, яка боронить нашу державу на Запорізькому напрямку.

Окрім того, пан Володимир подякував волонтерам Мальтійської служби допомоги міста Івано-Франківська, які передали для наших військових харчові продукти.

«Дякую за допомогу, яку ви сьогодні передаєте нашим Захисникам. Бо така річ, як транспортний засіб, на фронті дуже потрібна, їх завжди не вистачає», — зазначив військовослужбовець Збройних сил України, якому передали автівку.

Насамкінець присутні співали Многоліття, а Митрополит Володимир окропив усіх свяченою водою та уділив своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ