Митрополит Володимир очолив поминальні богослужіння за покійним о. Петром Скрипником

У середу, 7 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив поминальні моління на 9 день після відходу до вічності о. Петра Скрипника, протопресвітера Тисминецького, який упокоївся 29 листопада 2022 року Божого.

Богослужіння відбулись на парафії Вознесіння Господнього, що у с. Підпечери, де служив покійний отець Петро.

Молитва за душу уосопшого в Бозі душпастиря розпочалися із Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив Високопреосвященний Владика Володимир.

Архієрею чисельно співслужило духовенство Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема, священники Тисминецького протопресвітеріату.

Після Літургії Владика Володимир очолив панахиду біля могили покійного о. Петра, яка знаходиться на церковному подвір’ї храму Вознесіння Господнього.

По завершенні панахиди п. Надія, їмость покійного священнослужителя, звернулася до всіх тих, які прийшли молитися за спочилого в Господі душпастиря.

«Отець Петро любив та шанував всіх, і зокрема всіх вас, хто сьогодні є присутній на цій молитві. Я переконана, що він сьогодні був серед нас на цій Службі Божій і вже з неба своїми білими крилами духовно обіймав усіх нас. Я хочу щиро подякувати йому за все його достойне життя, а вам від його імені за всю вашу любов до нього, за все те, що він робив на землі. Для нього Бог і Україна були понад усе. Перед всіма схиляюся і щиро дякую за те, що ви всі прийшли пом’янути о. Петра», — промовила до присутніх п. Надія.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ