Митрополит Володимир очолив похорон за Володимиром Романчуком — керівником обласного онкоцентру

Сьогодні, 24 грудня, у Будинку смутку, який знаходиться в м. Івано-Франківськ, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив похорон за покійним Володимиром Романчуком — генеральним директором КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр ІФ ОР».

Попрощатися із лікарем прийшли рідні, чимало друзів, колег з онкоцентру, представників влади міста та небайдужих мешканців.

Чин похорону за покійним онкохірургом очолив Владика Володимир, а співслужили йому душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У часі заупокійного богослужіння Митрополит Володимир із прощальним словом звернувся до всіх, хто зібрався на скорботній події:

«Щойно у Святому Євангелії ми чули слово Ісуса Христа до всіх нас про хвилину смерті й вічність. Сам Господь навчає нас про життя вічне та воскресіння із мертвих. А також про те, що хто в нього повірив, матиме життя вічне і оселиться біля Отця в Царстві Небесному».

Відтак Архієрей звернувся до родини покійного пана Володимира:

«Дорога скорботна родино! Ця сумна звістка облетіла не тільки наше Прикарпаття, але й всю Україну та країни за її межами, і всіх тих, хто знав дорогого нам і шанованого пана Володимира. Сьогодні ми тут зібралися, щоб молитися за покійного та в цю складну хвилину підтримати його рідних. Але й хочемо потішити Вас, адже у своїй науці нас вчить Господь Ісус Христос, що є життя вічне, щоб і ми готувалися до цього переходу до вічності. Коли помираємо, всі дочасні дари залишаємо на землі, а з собою забираємо ті добрі діла, які творили протягом свого життя, сповняючи Божі Закони і Його Заповіді».

«У ці хвилини прощання дякуємо Володимиру за те його велике покликання, що він був медиком, працюючи у найважчій ділянці медичної справи. Нехай Господь обдарує його Своїми найкращими дарами у Царстві Небесному!», — цими словами Архієрей завершив свою проповідь.

Поховання лікаря відбулося на міському кладовищі у Чукалівці.

Довідка:

Романчук Володимир Романович після закінчення у 1982 році Івано-Франківського державного медичного інституту працював лікарем-хірургом, заступником головного лікаря, головним лікарем на Хмельниччині. З 1987 року по даний час працював в обласному онкологічному диспансері на Прикарпатті. З початку на посаді заступника головного лікаря, а з 1991 року — головний лікар.

За суттєві заслуги в організації онкологічної служби Прикарпаття, високий професійний рівень, особистий внесок в процес лікування онкохворих В. Романчук був нагороджений грамотами Управління охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, а також Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України.

В 2009 році заклад, яким керував Володимир Романчук, був нагороджений срібною відзнакою «Визнання року — 2009» національною презентаційно-рейтинговою програмою «Діловий імідж України». В 2013 році за активну позицію, інтенсивну, спільну з ОІАЦ МС діяльність щодо інформаційного забезпечення галузі нагороджений грамотою, а також отримав подяку від президента Благодійного фонду «Мати Тереза».

В 2005 році Романчуку Володимиру присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», а у 2016 році онкохірурга визнали «Лікарем року» в Україні.

Джерело довідкиhttps://onkocentr.com.ua/romanchuk-volodymyr-romanovych/

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ