Митрополит Володимир очолив парастас за полеглим Воїном України

У вівторок, 21 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив парастас за полеглим Воїном — Русланом-Віктором Хмуляком на парафії св. вклмч. Юрія, що у с. Угорники, Східного протопресвітеріату.

Цього дня духовенство протопресвітеріату, парафіяльні священники, старостат села, міські депутати, парафіяни села Угорники молитовно віддали шану Герою Руслану-Віктору Хмуляку, який загинув 16 лютого біля населеного пункту Роздолівка, Донецької області.

Після завершення заупокійного богослужіння Владика Володимир звернувся до всіх рідних загиблого.

«Дорога родино, для вас це найважча хвилина, хвилина болю, але ми є тут разом із Вами. Сьогодні наш біль є дуже великим, але ще більшим є подвиг нашого Воїна Руслана. Бо наші Герої будують майбутнє своїм життям, щоб була вільна та незалежна Батьківщина — Україна, щоби був вільний український народ, а також наші діти, внуки і правнуки. Тому, у цю хвилину, ми, приклоняючи коліна і схиляючи голови, вшановуємо пам’ять наших Героїв!», — мовив Архієрей.

На завершення Архієпископ додав:

«Дякуємо нашим Захисникам за цей великий подвиг! Всевишній Господь назвав цей подвиг найбільшою любов’ю, коли можна своє життя віддати за життя свого ближнього».

Чин похорону Воїна відбудеться 22 лютого о 14:00, у часі якого похоронна процесія попрямує із дому в с. Угорники (вул. Просвіти, 17) до храму св. вклмч. Юрія.

Руслан-Віктор Хмуляк — вже 4-тий воїн з с. Угорники, який поклав своє життя за Батьківщину Україну та свій український народ

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ