Митрополит Володимир очолив молитовний захід як подяка Богові за дар життя

Сьогодні, 6 квітня, у переддень великого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, у храмі свв. Кирила і Методія, що у с. Крихівці поблизу м. Івано-Франківська, відбувся особливий молитовний захід як подяка Богові за дар життя. Моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

На моління зібралися очільники, лікарі та медичні працівники Івано-Франківського обласного перинатального центру та міського клінічного перинатального центру, а також інших медичних закладів, пов’язаних з виношенням та народженням дітей.

Протягом двох днів в обласному та двох днів у міському перинатальних центрах проводилися реколекційні зустрічі з лікарями та медичними працівниками, а 6 квітня відбувся підсумковий молитовний захід, як подяка Богові за дар життя, у храмі свв. Кирила і Методія.

Під час днів віднови духа учасники роздумували про дар життя, про цінність життя, про аборт, про штучні методики запліднення, про дородову і пренатальну діагностику, про дітонародження і національну безпеку нашої Батьківщини, про Сповідь і про Святе Причастя.

У четвер, 6 квітня, молитовну зустріч з лікарями очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні Владики Миколи Сименишина, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також душпастирів Архієпархії.

Богослужіння відбулося у присутності пана голови міста Івано-Франківська Руслана Марцінківа, численних медичних працівників міських закладів охорони здоров’я, пов’язаних з виношуванням та народженням дітей.

У часі зустрічі духовенство на чолі з Митрополитом Володимиром та вірні молилися молебень до Пресвятої Богородиці, а також молитву перед іконою Діви Марії Гваделупської за всіх медичних працівників, що допомагають виносити та допомогти з’явитися на світ новому життю.

Крім того, присутні молилися у наміренні за навернення та зміну мислення і життя лікарів, які чинять аборти і, таким чином, позбавляють життя вже зачатих невинних діточок.

Митрополит Володимир звернувся зі словом подяки медичним працівникам, які служать нашим людям і поблагословив їх на всі добрі справи.

«Дякуємо Богові за дар життя і просимо, щоб наше життя не було прожите намарно», — зазначає о. Йосафат Бойко на своїй фейсбук-сторінці.