Митрополит Володимир очолив молитовну зустріч випускників Івано-Франківської духовної семінарії

У вівторок, 20 червня, на парафії св. Кирила і Методія, що у Крихівцях, поблизу Івано-Франківська, відбулася зустріч випускників Івано-Франківської духовної семінарії, які завершили навчання у 2003 році. З нагоди 20-річчя випуску моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Як зазначає о. Йосафат Бойко на своїй фейсбук-сторінці, частина з присутніх випускників, яких було 21, вчилися разом. Частина вступала в семінарію в Україні, а завершувала навчання за кордоном. Частина випускників не мали змоги взяти участь у цій ювілейній зустрічі, однак ми вдячні Богові за такий гарний 20-літній ювілей завершення навчання в семінарії.

Зустріч розпочалася Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Митрополит Володимир. Опісля спільного моління Владика Володимир звернувся до священників зі словами привітань і подякою за ревне служіння.

«Після Літургії всі мали нагоду поспілкуватися між собою. Ділення досвідом і радість за душпастирські успіхи одні одних — то є велика сила. Боже, дякуємо Тобі за дар спільного навчання і формування у семінарії», — пише о. Йосафат.

Священники, які зʼїхалися, служать у різних Архієпархіях, Єпархіях та Екзархатах нашої Церкви.

Зустріч відбулася на парафії святих Кирила в Методія, бо о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель святині, також розпочинав навчання у духовній семінарії в Івано-Франківську у 1997 році.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ