Молитва — духовна боротьба: у Калуші відбулися особливі моління з нагоди Дня Захисника України

У неділю, 1 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисників та Захисниць – свято величі духу українських Вояків, День пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави. З нагоди знаменних подій у храмі святого Архистратига Михаїла м. Калуш відбулася Божественна Літургія.

Моління жертвували за наших Захисників і Захисниць, які захищають Україну від російських окупантів, і в наміренні миру та перемоги. Про це на своїй фейсбук-сторінці розповідає Жанна Тарабанець.

Після Літургії священнослужителі відслужили панахиду за полеглими українськими Воїнами, які віддали життя на вівтар незалежності нашої Батьківщини. 

«Сьогодні спільно молимось до Богородиці й просимо Її Покрову над нашою Батьківщиною. Також дякуємо в молитві всім тим, хто дає можливість сьогодні нам тут, в українському тилу, жити й бути вільними. Нині наша боротьба триває, вона не припиниться, поки ми будемо жити. Наша молитва — духовна боротьба. І ми не одні, з нами Господь Бог і Пресвята Богородиця», — йдеться у дописі.

У цей день помолилися й за спокій усіх полеглих українських Воїнів, які віддали життя за волю й незалежність нашої держави. Уся спільнота, яка зібралася у храмі, просила вічного спокою душам Захисників, які вже стали небесними Воїнами. 

Окрім цього, у храмі були представлені експозиції з портретами полеглих Захисників з Калуського району. 

«Пам’ятаємо кожного Захисника, кожного Героя! Маємо берегти пам’ять про ті події війни та подвиги хоробрих українських синів і дочок. Саме на таких прикладах відважності людей, їх вчинках маємо виховувати наступні покоління. Вічна і світла пам’ять та безмежна шана нашим незламним Героям», — пише п. Жанна.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ