Молодіжна спільнота парафії Вознесіння Господнього провела особливу зустріч

Нещодавно молодіжна спільнота храму Вознесіння Господнього, що у смт Брошнів-Осада, Брошнівського протопресвітеріату, провела особливу зустріч в неформальній атмосфері.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Володимир Майка, парох храму.

Після вдало проведеного літнього дитячого християнського табору свою чергову зустріч молодь парафії організувала на природі під керівництвом о. Володимира Майки, адже, за словами душпастиря, після кожної плідної праці потрібен вдалий відпочинок.

«Під звуки гітари прославляли Господа, співали релігійні та патріотичні пісні, адже завдяки Йому та нашим Воїнам маємо можливість відпочивати», — розповідає о. Володимир.

«Грали ігри, спілкувались, палили багаття, смакували їжу, ділились враженнями від проведеного табору, згадували свої досягнення та ділились тим, що не зовсім вдалось. Адже на помилках ми навчаємось», — зазначає священнослужитель.

Також під час неформальної зустрічі священник та учасники спільноти ділились планами на майбутнє і ставили нові цілі для розвитку молодіжної спільноти.

«Прагнемо виховувати з нашої молоді практикуючих та свідомих християн, відповідальних громадян країни на основі поєднання ідеалів Бога та держави, створення можливостей для зміцнення у вірі», — пояснює душпастир майбутні плани розвитку спільноти.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ