![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366803297_659769186185572_3065983681202258378_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366803297_659769186185572_3065983681202258378_n.jpg)
Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці собору.
Організатори розповідають, що така поїздка стала зовсім спонтанною, адже від оголошення ідеї до її втілення пройшов всього один день. Учасники сходження стверджують, що вони у Карпатах провели чудовий, благословенний час.
«Дякуємо Богу, що нас згуртовує і формує. За те, що любить і показує свою любов через природу та кожного з нас. До нових звершень», — йдеться у дописі.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ