Як розповідає інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології, Метою табору була організація дозвілля для дітей, як вираз вдячності за жертвенність їхніх батьків, а також плекання, у невимушений, ігровий спосіб, духовних та екологічних цінностей, які є невід’ємною складовою християнина-патріота.
Протягом тижня діти під проводом референта Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії о. Михайла Дзуля, духівника о. Назарія Мицка та дружньої команди аніматорів мали змогу спільно молитися та розважатися, споглядати нерукотворну красу Дністровського каньйону, брати участь у різноманітних квестах та іграх, насолоджуватися прохолодою Дністровських хвиль та здобувати цінні знання та навички.
Посилаючись на Праведного Митрополита Андрея Шептицького, який активно впроваджував ідеї сталого розвитку, священники закликали розвивати в собі дари Святого Духа та, турбуючись про довкілля, приносити гідні плоди свого життя.
У завершальний день табору діти відвідали місто Бучач, де мали екскурсію до монастиря оо. Василіян, міської ратуші та руїн замку. Окремою родзинкою для таборовиків, з огляду на сучасні енергетичні виклики та пошуки шляхів енергетичної незалежності, став візит до гідроелектростанції на р. Стрипа, яка перебуває у власності Церкви. Ця ГЕС є яскравим прикладом децентралізації енергетичної мережі та свідченням того як Церква впроваджує в життя інноваційні проєкти і мудро підходить до управління Божими дарами.
Слова подяки для організаторів лунали з уст батьків учасників табору, коли ті повернулися додому.
«Хай Ваша праця приносить духовні плоди і буде джерелом натхнення для всіх навколо Вас», — такими словами батьки надихали на подальшу працю.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ